10 tipů na dárky pro holku 1 - 3 let

Vybrat dárek pro malou slečnu cestovatelku není těžké. Malinké děti ještě nemají z toho rozum, ale už vědí, co se jim líbí. Zahlcovat je hračkami nemusíme, jelikož mají radost i z maličkostí. My jsme vybrali pro vás 10 tipů na smysluplné dárky pro nejmenší holčičky. Dárky, které nezapadnou v koutě, ze kterých budou mít radost děti i rodiče, pomáhají dítěti se rozvíjet či se dají využít i prakticky. Při výběru jsme koukali na vlastní zkušenosti s dětmi, krásný design, praktičnost, bezpečnost a kvalitu

Tipy na na dárky pro holky 1 rok, 2 roky a 3 roky

1. Dětská knížka a leporelo - klasika, která funguje

Děti knížky milují. Dětské knížky a leporela jsou vždy sázka na jistotu a ideální dárek. Velmi doporučujeme knížky s pohyblivými prvky vydavatele Svojtka & Co.. Tyto knížečky nejen pro malé holčičky nebudou ležet v knihovně, ale pocestují s dětmi po celém bytě, v kočárku i v autě.

2. Měkoučká kamarádka Bonikka

Látkové panenky Bonikka nejsou jen tak obyčejné panenky, i když se tak na první pohled zdá. Měkké panenky Bonikka jsou ručně vyráběné na Srí Lance ve fair trade podmínkách v rodinné firmě už od roku 1895. Panenky jsou vyráběny z certifikované bavlny, jsou měkoučké, bezpečné i pro nejmenší a zaručují dlouhodobou trvanlivost.

Proč látková panenka/panáček? Malé děti ještě neumějí vyjádřit své emoce slovy, často je vyjadřují právě prostřednictvím hry s panenkami, kam přenášejí kousek svého vlastního světa. Jednoduchá panenka bez speciálních funkcí, schopností a baterek neomezuje dětskou fantazii a dává dítěti největší prostor na sebevyjádření. Všechny Bonikka panenky v nabídce ZDE  

 

3. Dětský batůžek 

Ano, i tak malé děvčátka mohou mít svůj batůžek. Náš mladší syn se vzhlížel ve starším a od 1,5 roku chtěl nosit batůžek všude sám. Na výlety, dovolenou, do města, návštěvu i do miniškolky. Batůžek pro nejmenší by měl být veselý, kvalitní, se snadným ovládáním a především pohodlný. Polstrovaná záda a hrudní popruh jsou základem. A pro divočejší holky, které odmítají poslouchat se hodí vychytávka - popruh "vodítko". Batůžky pro děti od 1 roku s "vodítkem" vyrábí značky Babymel a Little Life. Batůžky ze všech nejkrásnější, propracované, vyrobené z PET láhví jsou zaručeně Affenzahn

 

4. Kamarádi do vany i k vodě 

Roztomilá Tikiri zvířátka jsou vyrobena z příjemně jemné přírodní gumy z kaučukového stromu Hevea. Nemají žádný otvor, kterým by se dovnitř dostala vlhkost, takže jsou ideální i jako hračka do koupele. Tikiri zvířátka z farmy nebo Kamarádi z moře jsou ekologická, v přírodě rozložitelná, vhodná už od narození. Dětičky budou doprovázet na všude, kam jen budou děti chtít. Všechny Tikiri zvířátka najdete ZDE

 

5. Pořádné kvalitní a nezničitelné sluneční brýle KiETLA

Malé holčičky se velice rády parádí a mít sluneční brýle jako maminka je zážitek. Sluneční brýle jsou i funkční dárek. Především se hodí k moři či v zimě na hory, kdy silné sluneční záření nemusí být pro dětské očko zdravé. Francouzská značka KiETLA je perfektní volba. Brýle KiETLA mají nejvyšší ochranu, kvalitní skla a také jsou vyrobeny tak, aby vydržely dětské zacházení.

 

6. Kouzelné malování 

Kouzelné malování vodou děti fascinuje a nejen je. Funguje na principu bílých obrázků, které se po přejetí perem naplněného obyčejnou vodou zbarví. Tyto omalovánky se dají používat opakovaně - po zaschnutí opět zbělají a můžete je použít znovu. Doporučujeme dětem přidat pro obměnu obyčejný štětec a vodu. 

 

7. Láhve malé děti zbožňují

Nebojte se malé holčičce darovat láhev. Je to sice praktický dar, ale určitě uvidíte na tváři úsměv. V naší nabídce jsou u zákazníků jsou ze všech nejoblíbenější nerezové láhve a temoláhve PURA. Tyto lahve jsou řazeny mezi nejbezpečnější láhve. Jsou 100 % bez plastových částí a navíc rostou s dítětem díky dostupnosti náhradních dílů se láhev s náustkem, změní na láhev s brčkem, nebo sportovním uzávěrem. Láhev můžete také doplnit chráničem dna proti obouchání malou nezbednicí a zároveň si tak vylepšit design další barvičkou.

 

 

8. Kapsičky na mňamky

Kapsičku na dětskou stravu jednoduše naplníte oblíbeným kašovitým příkrmem, ovocným anebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtem, krémovým dezertem, ... Použijete znova a znova. Doporučujeme vám klasické plnitelné kapsičky Zebra&Me nebo ještě luxusnější silikonové Squeasy. A pokud k tomu chcete přidat vychytávku, tak mrkněte na univerzální silikonový ChooMee Sip'n náustek. ChooMee Sip'n nasunete na klasickou kapsičku z obchodu nebo na Zebra&Me. Je měkký a chrání dětské dásně před tvrdými okraji kapsiček.

 

9. Identifikační náramek

Je to taková drobnost. Náramky různého druhu i barev malé děvčátka nejen ozdobí, ale mají také velmi důležitou funkci na cestách. Holčičky se jím budou chlubit a rodiče budou klidnější. Na náramek totiž uvedete důležité informace o dítěti, které ho může zachránit. Kdekoli na letišti, v obchodě, v davu se otočíte, a malá raubířka se zaběhne. V případě ztráty tak výrazně zkrátíte dobu shledání. Nálezce totiž může dítě rychleji uklidnit a ihned zavolat rodičům. Hodí se to také dětem, které mají vážné nemoci či alergie. V případě nehody budou záchranáři vědět, jak pomoci. Všechny ID náramky najdete ZDE.

 

10. Roztomilá toaletní taštička

Holčičky v tomhle věku jsou stále maličké a o to více rodiče potřebují mít po ruce speciální dětské zdravotní pomůcky i kosmetiku. Když si rozbalí svou vlastní toaletní tašku Affenzahn, ve tvaru zvířátka z vytahovacím jazýčkem, budou nadšené děti a zároveň i rodiče. Taštičky Affenzahn jsou vysoce kvalitní, ekologické a praktické. Své potřeby v ní může holčička mít neustále a když se vydá na cestu či přespání u babičky, pěkně si ji zabalí. Taštička lze pověsit za háček a tak mohou být všechny potřeby stále po ruce.

 

Všechny dárky pro holku 1 - 3 roky 〉〉