SOS sada pro přežití 8 dílů

8 nástrojů pro krizové situace i outdoorové aktivity v praktickém pouzdře

Dostupnost Skladem
349 Kč
SOS sada pro přežití 8 dílů

Cattara SOS sada pro přežití 8 dílů

Buďte připravení na nečekané události během pobytu v přírodě, během kempování a dalších aktivit v přírodě. Sadu ocení všichni milovníci dobrodružství v přírodě. Největší radost udělá všem větším chlapcům (10+), kteří brzy zjistí, že se bez této krabičky nedá žít.

Krabička SOS sady díky menším rozměrům i nízké hmotnosti je vhodná pro nošení v menších kapsách u batohů. Lze ji uschovat i v sumkách, nebo v bočních kapsách u kapsáčových kalhot. Vnitřní prostor krabičky je opatřen pěnovou výplní pro ochranu komponentů. 

SOS sada plní řadu funkcí, užitečných v krizových situacích

Uříznete si dřevo pomocí řezné struny pro řezání dříví, založíte si oheň křesadlem nebo si můžete zavolat pomoc pomocí píšťalky. Dále máte k dispozici kartový multifunkční nástroj, multitool kleští s LED svítilnou, kompas, bivakovací (izotermické) fólie pro případ podchlazení. Vše je uloženo v ochranném, uzavíratelném pouzdře které můžete .

Pozor, SOS sada není hračka pro děti! Pokud sadu chcete věnovat dětem, ujistěte se, že jsou správně poučeny o správném použití a bezpečnosti! Při nesprávném používání může dojít ke zranění ostrými předměty.

Složení sady:

  • Ochranná krabička
  • Kompas
  • Píšťalka
  • Multifunkční karta
  • Multitool s LED svítilnou
  • Křesadlo
  • Bivakovací fólie
  • Řezací struna

Na SOS sadě oceníte

„Naprosto nezbytné pro 10 leté kluky,“ řekli kluci. „Samé potřebné věci které nezaberou moc místa v batohu. Krabičku lze doplnit třeba také o nouzovou hotovost. Píšťalka obsahuje schovku, kam můžete dát třeba papírek se svým jménem“ 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vychytávky na cesty a další
Rozměr: 13 x 8 x 4 cm
Hmotnost: 0,256 kg
Značka: Cattara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parta českých nadšenců v roce 2016 založila značku Cattara. Jejich vizí je nabízet kvalitní výrobky s rozumnou cenou pro Outdoor, Camping, ale i pro zahrady a jiné venkovní aktivity. Cattara přináší vysokou kvalitu výrobků s dlouhou životností.

Podobné produkty

Lifesystems nouzová píšťalka Echo Whistle
89 Kč

Výkonná záchranná píšťalka

TO42610
SOS sada pro přežití 10 dílů
779 Kč

10 nástrojů pro krizové situace i outdoorové aktivity v praktickém pouzdře

CO13730