Recenze výtvarné sady Djeco: Motif Art - zvířata

Recenze výtvarné sady Djeco: Motif Art - zvířata

Kreativní sada Motif art je na první pohled záhadná. Je to veliká škoda, protože obsahuje předlohy nádherných obrázků k dotvoření pro děti od 7 let se kterou budou trénovat trpělivost, pečlivost a jemnou motoriku.

Tuhle sadu dostala Verča, maminka dětí 8 a 10 let aby s dětmi kreativně strávili čas. 

Verča o Motif art napsala

Po otevření krásné a pevné krabičky na Vás čeká 5 fixů, 4 pastelky, 4 předlohy na kvalitním kartónu a návod.

To zda budete pokračovat dle doporučeného návodu nebo zapojíte vlastní fantazii je na vás. Tyto omalovánky dětem ukáží, že není potřeba vymalovat vždy danou plochu pouze jednou barvou a mít obrázek bleskurychle vymalový. V případě, že se rozhodnete postupovat dle manuálu, pak zjistíte jaké možnosti omalovánky nabízejí a budete překvapeni jak dlouhou dobu děti i dospělí dokáží sedět s pastelkami a fixy a tvořit.

Když jsem poprvé viděla tyto omalováky Djeco, říkala jsem si - další omalovánky s hezkou krabičkou. Ale v těchto je něco víc. Dokáží z mála vykouzlit hodně a tak se z obyčejných omalovánek stávají neobyčejné, které vás uchvátí svou silou.

Pokud bych měla zhodnotit omalovánku Djeco několika slovy, pak bych určitě použila následující: inovativní, kreativní, úžasné, skvělý dárek.

Výtvarnou sadu Motif art koupíte u nás zde na eshopu či si můžete vybrat jinou kreativní sadu pro vaše děti zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení